Početna » Rezultati sa turnira KIDS&PARENTS uz najbolje želje za Božić

Rezultati sa turnira KIDS&PARENTS uz najbolje želje za Božić

Čestitamo Vam Božićne praznike, a ujedno zahvaljujemo svima koji su prisustvovali nedjeljnom "Božićnom turniru roditelja i djece" u Sutinskim Vrelima. Zahvale idu i roditeljima BK "Zagreb Maksimira" koji su do pola četiri ujutro iscrtavali terene. 19 parova, odlična atmosfera, odlični uvjeti te prekrasni darovi dali su pečat ovom turniru. Prva je bila obitelj Hadžihalilović, drugi su bili Buchbergeri, treći Mišćevići, sretni Barkovići kao četvrti... Bio je to pravi Božićni turnir, slijedi nam "Badminton u kravati" kojim ćemo proslaviti 5 godina BK "VG".

19. Štrbenac

Rezultatski bilo je jako napeto. Finale se jedino igralo na dva dobivena gema. Vrlo uzbudljivo i na tri gema turnir su osvojili Hadžihalilovići (Edvin i Mario) dobivši Buchbergere (Josip i Lucija) sa 21:12 20:22 21:15. Bili su najbolji govori i podatak da su u prije toga u 1/4 finalu dobili Šabane (Luna i Sandi) sa 25:15, a u 1/2 finalu prošlogodišnje pobjednike Miščeviće (Elena i Slobodan) sa 25:17. Borba za treće mjesti bila je također zanimljiva. Miščevići su vodili Barkoviće (Dario i Paula) sa 24:17, a konačni rezultat bio je 25:23. Svatko je odigrao najmanje po 6 mečeva tako da vjerujem da Vam je bilo malo naporno, jako zanimljivo, napeto, a samim time i dobro. Hvala roditeljima što su hrabro došli na ovo natjecanje, i djeci koja su imala stpljenja sa svojim roditeljima! Hvala također Galjinki Dominić i Tatjani Meglić na pomoći za stolom i u vođenju turnira, Hvala Vam svima na nagradama, Hvala Slobodanu Miščeviću na grbu Zagreba, te još jedanput roditeljima BK"Zagreb Maksimir" koji su radili na crtama do ranih jutarnjih sati: Hrvoju Dominiću, Goranu Mužaku, Davoru Štrbencu, te Darku Viteku.

Hvala svima te Vam želimo veseli, ugodan i sretan Božić!

Bili ste odlični i bilo je jako lijepo osjetiti atmosferu u dvorani Sutinskih Vrela